Xiaomi випустив скутер за ціною смартфона


Серед трьох типів приводний передачі на мотоциклі є дві, які об'єднує одне: вони не вимагають обслуговування. Якщо ланцюг необхідно мити і змащувати кожні 500 км, то ремінь і кардан будуть служити вам десятки Китайську корпорацію Xiaomi цілком можна назвати всюдисущою. Адже вона намагається охопити всі сфери діяльності, тому в лінійці її продукції є як канцелярське приладдя та аксесуари, так і інноваційні смартфони і комп'ютери. Крім того компанія випускає компактний електротранспорт. Саме до цього сегменту і відноситься остання новинка.

Новий електричний скутер отримав назву Ninebot C30 і став наймолодшою ​​моделлю в лінійці виробника. Новинка відноситься до С-серії, тому для її використання не потрібно водійське посвідчення, а також її не потрібно ставити не облік. Ще одним приємним бонусом є вартість Ninebot C30, яка становить всього 428 доларів.

Що стосується зовнішності електроскутера, то вона досить свіжа і виконана в сучасних тенденціях. У передній частині виділяється величезна світлодіодна фара, а на панелі приладів знаходиться дисплей, на якому можна переглядати параметри пристрою. Також в оснащення увійшов електромотор на 400 Вт і акумулятор, що забезпечує запас ходу до 35 кілометрів. Максимальна швидкість моделі складає 25 км / ч.

Ninebot C30 також оснащений педалями, тому якщо у вас закінчився заряд, то дістатися до місця призначення ви зможете, як на звичайному велосипеді. Модель дуже легка і маневрена, впорається з нею зможе навіть підліток.

 тисяч без будь-якого догляду.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: