Українець встановив новий рекорд на мотоциклі

Команда Київського Міського АвтоМото Клубу (КМАМК) на чолі з Сергієм Маликом при підтримці AUTO.RIA завершили мотопробіг «Україна від краю до краю» на електричному мотоциклі Dnepr Electric.

Завданням було пройти завданий маршрут для встановлення нового рекорду. Мандрівники проїхали нашими містами від сходу до заходу. Перед стартом подорожі у своєму інтерв’ю Серій Малик розповів, що «хотілося таке щось символічне і позитивне зробити у сьогоденні, так виникла ідея проїхати Україну від краю до краю». Старт мотопробігу розпочався з найсхіднішої географічної точки України - Рання Зоря (Червона Зірка), Луганська область. Фініш мотопробігу відбувся в Соломоново - найзахіднішої географічної точки України у Закарпатській області. Не дивлячись на погодні умови під час подорожі, коли дощило на Харківщині та Ріненщині, команда КМАМК продовжувала свою мандрівку. Загалом, Сергій Малик проїхав на електричному мотоциклі Dnepr Electric 2 700 кілометрів, із яких рекорд України складає близько 1700 кілометрів. Команда КМАМК вирушила у мотопробіг «Україна від краю до краю» не з пустими руками, у рамках подорожі вона привезла волонтерську допомогу багатодітній сім’ї у місті Слов’янськ, спеціалізованому дитячому будинку «Антшошка» у Краматорську, а також Лисичанському центру соціально-психологічної реабілітації. Наразі кілометраж Сергія Малика та команди КМАМК зростає, тому що мандрівка продовжується, адже після мотопробігу «Україна від краю до краю» вони почали подорож «Історичними місцями України» та відвідали Ужгород та Мукачево, побували на Закарпатті, а також у Хотині та Кам’янець-Подільському, в місті Меджибіш, Летичів та Бердичів.

 Наразі Сергій Малик планує встановити новий український рекорд, вже наступного місяця (у серпні) на іншому електромотоциклі – «The Spirit of Ukraine», який був побудований за два місяці, спортсмен хоче розігнатися до максимальної швидкості.

Цікава факти:

Сергій Малик та команда КМАМК встановили 36 національних та світових рекордів.  У 2017 році, на фестивалі Bonneville Speed Week на озері Бонневіль у США, Сергій Малик встановив світовий рекорд швидкості у класі 650 М-РВG на мотоциклі КМЗ Дніпро – 73,041 миль на годину (116,86 км/год).

Під час 70-го ювілейного тижня швидкості Bonneville Speed Week у 2018 році Сергій Малик встановив ще один рекорд на спеціально підготовленому електричному мотоциклі Dnepr Electric, досягнувши швидкості 104,78 миль на годину (168 км/год).

Електромотоцикл «The Spirit of Ukraine», на якому буде встановлено український рекорд вже наступного місяця, це прототип, аналогів якого немає у світі: це hand-made з двигуном індивідуальної розробки, мотор 300 кіловат на піку, 300 кс+, 90 кг літій-іонних батарей та 650 кг алюмінію. Він був побудований у 2019 році, за два місяці, спеціально для участі на 71-му Bonneville Speed Week.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: