В Україні розпочнуться продажі електромотоцикла GEON ScrAmper


Українська мотоциклетна компанія GEON спільно з центром EMGo Technology розробила унікальний електричний мотоцикл, який отримав назву ScrAmper. На відміну від світових аналогів, новинка зберегла стиль і характер класичного байка. Транспортний засіб вже пройшов ряд тестів і, за словами розробників, готовий стати на конвеєр.

За базу для GEON ScrAmper виступив бензиновий мотоцикл GEON Scrambler. Його оснастили електромотором потужністю 22 к.с., який дозволяє розвивати максимальну швидкість до 122 км/год. Від донора моделі дісталася коробка передач, яка дає чудову динаміку розгону. Крім того, електробайк отримав можливість починати рух з будь-якої передачі.

Запас ходу в 150 км забезпечує акумуляторна батарея ємністю 10 кВтг. Для того, щоб зарядити її на 80%, необхідно витратити 1,5 години. Для повного заряду потрібно 2,5 ч. З собою необхідно мати лише зарядний кабель, так як блок зарядки вбудований в борт мотоцикла, що робить експлуатацію мотоцикла максимально зручною.

Вартість і терміни випуску ScrAmper виробник поки не озвучив. Швидше за все, ця інформація з'явиться ближче до старту продажів.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: