В Чехії презентували новий електробайк (100 км на одному заряді)


Компанія Kuberg, яка базується в Чехії і спеціалізується на виробництві легких електричних мотоциклів для бездоріжжя, представила нову модель. Електробайк під назвою Kuberg Ranger отримав неординарний дизайн і може використовуватися як електроскутер або, як електричний маунтинбайк.

Kuberg Ranger оснащений електромотором потужністю 18,8 к.с., який дозволяє розвивати швидкість до 80 км / год, а також двома акумуляторними батареями по 1,15 кВт / ч. Запас ходу на одному заряді складає 100 кілометрів. В оснащення також увійшли 4-поршневі гідравлічні дискові гальма Tektro Orion, 180-мм вилка Manitou Dorado і задній амортизатор DNM Burner.

Крім того, для Kuberg Ranger передбачений вантажний причіп, який можна приєднати до байку за допомогою буксирувального гака. Вантажопідйомність моделі становить 30 кг. Цього цілком достатньо, щоб взяти з собою кемпінг або інше спорядження.

Вартість базової версії Kuberg Ranger стартує від 4000 доларів, а модель більш високого класу, з різними надбудовами і причепом обійдеться в 5000 доларів. Передзамовлення буде відкрито найближчим часом.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: