Світові продажі мототехніки знизились на 21%


Згідно з статистичними даними, за вісім місяців поточного року мотоіндустрії втратила близько 9 млн екземплярів техніки. Обсяг світових продажів склав 32,8 млн. Одиниць, що на 21,5% менше, ніж аналогічні показники минулого року.    У першій половині поточного року, в зв'язку з пандемією коронавиру, застій продажів торкнулися всіх нецифрових індустрій, зокрема і мотоциклетну область. Показники продажів знизилися в середньому на 29,7%: в першому кварталі 2020 року спостерігалося падіння на 15,9%, у другому - на 42,2%.

Основною причиною падіння продажів став період самоізоляції, коли діяльність зупинили практично всі світові сфери: виробництво, дистрибуція, доставка і т.п. Однак після ослаблення карантинних заходів, всі любителі мотоциклів при першій же можливості вирушили за покупкою двоколісної техніки. У зв'язку з цим в липні показник продажів досяг позначки в 5,2 млн одиниць, що всього на 3,8% нижче торішнього рівня, а в серпні склав 5,7 млн ​​штук, що на 9% більше, ніж аналогічний параметр 2019 року. В середньому за перші три квартали поточного року показники продажів мототехніки впали на 21,5%.

Всього за вказаний період було реалізовано 32,8 млн одиниць техніки, що на 9 млн менше, ніж в аналогічний період минулого року. Найбільше від відсутності продажів постраждав індійський моторинок. Тут провал досяг 37,4%. Інша частина азіатського ринку - КНР, Корея, Японія і Тайвань, постраждали менше. Продажі впали на 4,1%, і експерти вважають, що до кінця року результати будуть порівнянні з торішніми. Південно-східний ринок відчув серйозні втрати, які на даний момент досягли 23,5%, при цьому в третьому кварталі ситуація тільки погіршилася. У країнах Європи падіння продажів досягло 4,7%, в Північній Америці - 9,6%. Ринок Латинської Америки за вісім місяців поточного року втратив 19,6%.   

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: