Suzuki випускатиме нове покоління Hayabusa


Поточне покоління Suzuki Hayabusa продається в США і деяких інших регіонах, де дозволяють норми шкідливого вихлопу, але модель вже остаточно пропала з виставкових залів посередництв Suzuki в Європі. Згідно останніх новин компанія Suzuki готова представити нове покоління, яке надійде в продаж навесні 2021 року.

Презентація очікується в найближчі тижні! Новий мотоцикл зможе розвивати високі швидкості, якими завжди славилися мотоцикли Suzuki Hayabusa. Щоб підтримати високі характеристики, збільшиться робочий об'єм і без того великого мотора. Новий мотор, ймовірно, буде мати робочий об'єм 1440 см3 замість поточних 1340 см3. З чуток пікова потужність складе 197 к.с.

На новому байку також очікується система Suzuki Intelligent Ride System, яка вже ставиться на V-Strom 1050 XT . Вона спрощує управління потужністю. Технологія комбінує кутову АБС, мультірежим, круїз-контроль і інші. Приборка буде рідкокористалічною.

Конструкція рами залишиться колишньою, що трохи дивує. З іншого боку, рама ніколи не була слабким місцем Suzuki Hayabusa. Підвіска буде зібрана з останніх компонентів Kayaba.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: