Suzuki оновила SV650 та V-Strom 650


Японська компанія підтвердила, що обов'язково приступить до продажів середньорозмірних пригодницьких спортивних мотоциклів Suzuki SV650 і V-Strom 650 в 2021 році. Серед всіх змін, двигуни новинок будуть повністю відповідати екологічним нормам Євро-5.

Suzuki SV650 , незважаючи на те, що це популярна модель на ринку, ще не отримала оновлення. Всі так довго чекали, оскільки згідно документам, SV650 і V-Strom 650 будуть представлені у версії 2021 модельного року, а їхні двигуни будуть повністю відповідати нормам Euro 5.

SUZUKI : «Чесно кажучи, ми вже очікували, що V-Strom 650 не отримає ніяких змін в цьому плані, оскільки нинішня версія цього среднерозмірного пригодницького спорт-турера і так відповідає екологічним нормам BS6 (індійський ринок). Норми BS6 і Euro 5 практично однакові, тому робота по приведенню моделі у відповідність існуючим нормам викидів вже пророблена. З SV650 все було не так добре. У 2017 році модель отримала важливі оновлення, в тому числі більш потужний двигун і більш легку раму, проте зміни, що відповідають стандарту Euro 5, не увійшли до в їх число.»

Схоже, що версії цих мотоциклів 2021 модельного року не отримають великих змін, крім деяких модифікацій двигуна. Згідно документам, V-Strom 650 і SV650 отримають трохи менш потужні двигуни.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: