Супермотоцикл Tesla


Мабуть, у дизайнера Jans Slapins якийсь особливий зв'язок із всесвітом або, як мінімум, з провідними авто- і мотовиробниками. Інакше як пояснити, що його неймовірні концепти, які підкорюють світ краще найостанніших новинок тих самих виробників?

Кілька днів тому, відомий своїми надідеями на тему Lamborghini Rat Rod і BMW Urban Racer, містер Slapins змусив ввесь, в зв'язку з сезоном, мотосвіт різко пригальмувати.

Тому що TESLA ...

На думку дизайнера, якби раптом Tesla вирішила звернути свій електричний погляд на двоколісний частинау автопрому, то вийшла б у них Tesla Model M!

Гіпотетичний електроцикл (або Teslaцикл) обладнаний електродвигуном 150кВт і його можна юзати в 4 режимах, повністю підконтрольним комп'ютеру: Race, Cruise, Standard, ну і Eco.

Літій-іонні акумулятори вставлені в алюмінієву раму і встановлені якнайнижче, щоб центр ваги був ближче до асфальту.

Те місце, де міг бути паливний бак, переоформлено в водонепроникний ящик для всяких потрібних в житті господаря Teslaциклу речей: рюкзака, золотих злитків, ноутбука, подовжувача і, звичайно - шолома.

Диски з вуглецевого волокна (карбону), щоб зменшити вагу і забезпечити кращу амортизацію. Підвіска: моно шок ззаду і перевернута вилка спереду.

І ніякої трансмісії, тому що електричний моторчик нашого Teslaциклу видає всі 100% крутного моменту починаючи з 0 об / хв.

Поки що Tesla разом з усім світом зависла у моніторів, і розглядає свій новий концепт.

Але хто знає, може в недалекому майбутньому надідея дизайнера Jans Slapins перетвориться в той самий сверхмотоцикл, якого наша гіперактивна мотоспільнота вже явно зачекалася. З іншого боку, є час зібрати потрібну суму, адже вартість Teslaциклу швидше за все теж буде - високою.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: