Створений електричний мотоцикл ARC Vector із запасом ходу більше ніж 500 км.


Минулого року Arc стала популярною завдяки Vector: електричному гіпер-мотоциклу з великими обіцянками щодо ваги, потужності та часу зарядки, а також вагомою ціною.

Однак компанія зіткнулася з фінансовими труднощами у вересні 2019 року, перш ніж проект міг бути реалізованим. Зараз засновник, який також розробив оригінальну концепцію, викупив ключові активи у адміністратора і знову запускає проект.

"У адміністрації  був великий інтерес, але нічого не вдалося", - говорить засновник Arc Марк Трумен. "Я вирішив придбати активи сам чотири місяці тому. Проект зайшов занадто далеко і був прийнятий дуже добре, тому немає змісту його закривати». До слова вартість Електричного мотоцикла Arc Vector £ 90 000

Якщо ви не знайомі з Vector, це проект, заснований на концепції, яку розробив Трумен, працюючи в Jaguar-Land Rover. Використовуючи свої знання та технології, Трумен та команда розробили електричний мотоцикл із новаторськими технологічними досягненнями.

Окрім заявленої ваги Vector, яка складає всього 220 кг, Arc також пообіцяв, що найновіші технології роботи з акумуляторами дають йому запас ходу 362 милі або 582,5 км, а час зарядки всього 45 хвилин. Ключем до його низької ваги було шасі з вуглецевого волокна монокок із батареями всередині, а також використання двох вуглецевих маятників замість вилок спереду, подібних до Bimota Tesi .

Ефективність обіцяла бути вражаючою також із заявами 133 КС з 292Н.М крутного моменту.

Arc також запланував, щоб Vector поєднався з шоломом HUD, який виконував роль ключа.

Перші могтоцикли будуть доставлені своїм клієнтам через 12 місяців.

Arc Vectors має надійти до продажу в кінці 2020 року

Поділитись у соц. мережах
Вас може зацікавити:
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: