Отримай страховий поліс безкоштовно!

А ви подбали про страховку ? Якщо ні - тоді у нас хороша новина!

 Безперечно, керування мототранспортом несе в собі набагато більше ризиків для здоров'я та життя аніж керування тим же авто. Досить часто в Україні стаються ДТП та нещасні випадки за участю двохколісних і страхування саме життя та здоровя дає додаткову, а іноді й єдину допомогу в період лікування та реабілітації постраждалого. Не слід також забувати про рідних, адже іноді стається так, що після смертельних ДТП сім'я та рідні можуть залишитись в скрутному фінансовому становищі. Тому слід розуміти страхування не як щось обов'язкове чи нав'язливе, а як власну свідому та відповідальну життєву позицію, яку можна зрівняти хіба що із любов'ю до мототехніки. 

 В рамках проектів Just Ride (страхування життя та здоров'я мотоциклістів) та UAMOTO.COM (сайт безкоштовних оголошень) ми розігруємо страховку із покриттям страхового випадку на 1.000.000 (один мільйон гривень) для всіх фанатів мототехніки. Байкер, мотоцикліст, скутерист, ендурист - для цієї страховки не має значення на чому ви їздите та від чого отримуєте адреналін і задоволення. І любителів мандрівок на квадроциклах і пристрасних фанів гідроциклів страховка теж захищатиме (в фінансовому плані).

Даруємо страховий поліс на один мільйон гривень.

  Предметом розіграшу є страховий поліс із максимальною сумою покриття внаслідок настання страхового випадку у розмірі одного мільйона гривень. Переможець отримає страховий поліс від ПрАТ «Метлайф», офіційного підрозділу Metlife Inc (США). Страхове покриття полісу передбачає виплату грошової компенсації у розмірі 1.000.000 гривень в разі втрати працездатності застрахованої особи внаслідок нещасного випадку на транспорті, а також виплати грошової компенсації в розмірі 1.000.000 гривень в разі смерті застрахованої особи внаслідок нещасного випадку на транспорті.   

  Зверніть увагу: даний страховий поліс не є полісом медичного страхування. Вам не потрібно надавати підтвердження про витрати на лікування. Страхування є фактовим, тому підтвердити необхідно лише факт настання події, наприклад, втрати працездатності після мото ДТП. В незалежності від того, скільки Ви витратили/витратите на лікування, Страхова компанія платить фіксовану суму, відповідну до страхового покриття вказаного в страховому полісі. В даному випадку це 1.000.000 гривень, тому отримувати (або не отримувати) медичну допомогу можна у будь-якому медичному закладі. На що витрачаються отримані кошти – Ваша власна справа. 

Умови участі в розіграші страхового полісу.

Щоб стати учасником розіграшу слід дотриматись кількох простих умов:

  1. Розіграш проводиться із 5 липня 2020 року до 24 липня 2020 року.

  2. Вибір та оголошення переможця - 24 липня 2020 року, об 21.00 год. 

  3. Переможець буде обраний шляхом випадкового вибору із списку за допомогою сервісу random.org а відео вибору переможця буде опубліковано на сторінці у Facebook - https://www.facebook.com/uamoto/

  4. В розіграші приймають участь тільки користувачі, що зареєстровані або зареєструвались на сайті uamoto.com та опублікували 10 оголошень в будь-якій із категорій сайту uamoto.com (всі оголошення публікуються безкоштовно) в період із 05.07.2020р. до 20.00 год. 24.07.2020р.

  5. Обовязково! Для реєстрації учасника розіграшу, після публікації 10 оголошень, надішліть на електронну пошту [email protected] наступні дані: ПІБ, посилання на сторінку у ФБ (якщо є), контактний номер телефону, додайте в текст листа посилання на всі 10 опублікованих вами оголошень. Незареєстровані учасники в розіграші участі не прийматимуть!

  6. В розіграші беруть участь тільки особи, яким на момент реєстрації в якості учасника виповнилось 18 років.

 

FAQ (Можливі питання)

- Які оголошення слід публікувати щоб стати учасником розіграшу?

- Публікуйте оголошення із пропозицією продажу речей, що стосуються мототематики. Наприклад продам мотоцикл, продам скутер, продам шолом кросовий, продам запчастини для квадроцикла і т.п.

- Чи враховуються оголошення в категоріях Послуги та Робота?

- Так, публікації оголошень в цих категоріях також враховуються. 

- Як можна переглянути список учасників розіграшу?

- Список всіх зареєстрованих учасників (постійно оновлюватиметься) дивитись тут  https://www.facebook.com/uamoto/posts/2735555073347837?__tn__=-R

- Чи враховуються мої оголошення, що опубліковані раніше?

- Ні, щоб прийняти участь в розіграші слід опублікувати 10 оголошень в період проведення розіграшу.

- Якщо я подав оголошення без реєстрації, я можу стати учасником?

- Ні, участь в розіграші можуть приймати виключно користувачі, що зареєстровані на сайті uamoto.com

 

Також радимо ознайомитись із Правилами публікації оголошень

 

Бажаємо успіхів!

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: