Снігохід від «YAMAHA» SIDEWINDER M-TX SE потужністю 162 К.С.


Може бути для когось видасться дивним побачити чотиритактний двигун на класичному гірському снігоході. Але конструкторів «Yamaha», це не збентежило і встановили новий трициліндровий чотрьохтакктний Genesis об'ємом 998 куб. на класичну для гірського снігохода платформу від Arctic Cat.   У підсумку ми тепер маємо найпотужніший снігохід з усіх раніше випущених, тому як японські інженери оснастили чудово зарекомендував себе на випробувальному стенді Genesis турбонаддувом IHI моделі RHF5B. Турбіни цієї марки вже давно встановлюються не тільки на японські автомобілі Subaru і Isuzu, а й навіть на європейський Mercedes.     До слова сказати, ентузіасти і раніше захоплювалися установкою турбін на чотиритактні варіанти двигунів снігоходів, що вимагає тривалої і копіткої настройки силової установки. Але турбовані серійні моделі снігоходів-чотирьохтактників - це явище досить рідкісне і пов'язане з будь-якими видатними технічними рішеннями виробника. Інженерам «Yamaha» вдалося налаштувати роботу двигуна таким чином, що він забезпечує рівну тягу практично у всьому діапазоні оборотів, зводячи нанівець всі можливі ефекти «провалів» або так званих «турбоям». Для гірського снігохода це значуща перевага, враховуючи екстремальні умови його експлуатації.

 Крім того, силова установка снігохода зберігає свою потужність практично на будь-якій висоті над рівнем моря, наприклад, на висоті 3000 метрів зі значним падінні атмосферного тиску,     Тут варто звернути увагу на роботу вдосконалених воротарів. «Yamaha» розробила нову систему YSRC, що забезпечує моментальний набір оборотів і такий же скидання тяги. При цьому завдяки ще ряду застосованих технічних рішень, плавність набору і скидання потужності приємно вражає.

Крім того, на відміну від більшості чотиритактних двигунів, Genesis не так сильно боїться перекидання, і заглохнув після падіння, при поверненні снігохода в вертикальне положення через 3 секунди без проблем заводиться і працює.     Наявність системи турбонаддуву значним чином вплинуло на зовнішній вигляд «Сайдвіндера», тепер в районі середньої частини капота розташовані ефектні повітрозабірники, що робить зовнішній вигляд машини агресивним і таким, що запам'ятовується.

 Чи не менших позитивних відгуків заслуговує і шасі снігохода, яке є міцним і легким для забезпечення маневреності в гірських умовах. Sidewinder має 162-дюймову гусеницю, шириною всього 380 мм., з глибоким снегозацепом 762 мм.

«Сайдвіндер» побудований на легкій і міцній платформі Pro Climb, яку Yamaha отримує від фірми ArcticCat. І багато, встигли випробувати новий снігохід, вважають, що таке поєднання прекрасної «гірської» платформи і найпотужнішого двигуна - ідеально. Що ж стосується підвіски, то «Yamaha» вдало підібрала варіант компонування снігохода передній - SRV-M і задньої - DualShock SR162, що забезпечило відмінну м'якість, комфорт і легкість управління снегоходом навіть на максимальних швидкостях. Відкалібрувати амортизатори Fox Float 3, конструктори домоглися того, що вони ефективно поглинають практично всю енергію ударів і навіть при жорстких перегонах підвіска ніколи не протискуєте до кінця. А нові лижі «Yamaha» MTN в силу оригінальної форми і матеріалу виготовлення не дозволяє машині заритися в замети навіть при спуску з гори.     Також райдера порадує ергономікою і дизайн снігохода, що забезпечує зручну  спортивний посадку, що дозволяє пілоту як активно міняти положення тіла в процесі складного маневрування, так і з комфортом розміститися при довгих стабільних заїздах по рівних ділянках місцевості.

Приладова панель, представлена ​​двома рідкокристалічними екранами, які легко читаються і найбільш повну та важливу для водія інформацію: швидкість руху, обороти двигуна, рівень палива в баку, тиск і температура моторного масла, а також дані про поїздку (час, пройдену відстань, висота над рівнем моря). Оптика снігохода також не викликає нарікань по характеристикам і якістю виконання - повністю світлодіодна, вона забезпечує саме ідеальне освітлення місцевості в режимах далекого і ближнього світла.    

Таким чином, «Yamaha» запропонувала ринку гірських снігоходів дійсно видатну машину, здатну задовольнити найвибагливіші вимоги любителів екстремальних слаломі по засніжених схилах. Потужності вистачить на всіх.    

Технічні характеристики снігохода «Yamaha» Sidewinder M-TX SE 162:

Двигун снігохода Genesis: 3-х циліндровий 4-тактний з робочим об'ємом 998 куб. см і рідинним охолодженням

Заявлена ​​потужність двигуна: 182 к.с.

Паливна система: Turbo boosted 41 мм Mikuni x 3, впорскування палива, рідинний обігрів

Трансмісія: YSRC, варіатор, електронне перемикання заднього ходу, кожух і кришка ланцюгової передачі з магнієвого сплаву

Гальмівна система: Radial Master Cylinder Hydraulic Brake / Disc on Drive Shaft підвіска:

Система передньої підвіски: SRV-M New Spindle

Передні амортизатори: FOX Float QS3 Хід передньої підвіски: 177 мм

Система задньої підвіски: Dual Shock SR 162 Springless

Задні амортизатори: FOX® Float® QS3 / FOX Float QSL w / climb lock out

Хід задньої підвіски: 419 мм

Габаритні розміри: Висота 1 260 мм

Довжина: 3 380 мм Ширина: 1 117 мм

Гусениця (ШхВхД в дюймах і мм): 15x162x3,0 дюймів, 381x4115 x76 мм

Тип гусениці: Camoplast Power Claw 3.0 "

Ємність паливного бака: 33,6 л

 

Купляй оригінальну продукцію MOTUL (моторне масло, масло вилки, пластичні мастила та ін)  для свого снігоходу в інтернет магазині https://motodrom.com.ua/

Telegram канал https://t.me/MOTUl_moto_auto

Instagram https://www.instagram.com/motul_franyk/

Viber, Whats App тел. +380992638596

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: