Що спільного між компанією SUZUKI та ткацьким станком


Всі ми прекрасно знаємо японську фірму з виробництва мотоциклів та іншої техніки «SUZUKI». А хто народилася і розвивалася вона? Так ось хочу вам розповісти про неї докладніше.

Отже, в 1909 р Мічіо Сузукі, син шовківника, вирішив побудувати ткацький верстат. Йому було 22 роки і першої «фабрикою» був сарай. За 4 дні він розробив і побудував ткацький верстат. Першим покупцем була мати і залишилася дуже задоволена продуктом. Мічіо надихнувся цим.

Фірма «SUZUKI» швидко стала розвиватися і до початку 30-х років виявилася одним з найбільших в Японії виробників ткацьких верстатів.

У 1937 р Мічіо Сузукі купив маленький англійський автомобіль «Остін Севен», які були популярні в Японії, і вирішив, що його фірмі під силу такий виріб. У тому ж році був побудований відкритий автомобіль, дуже схожий на «Остін» і перший мотоциклетний двигун. Мабуть тоді у нього вже зародилася думка або мрія виробляти мотоцикли.

Так як в той час намічалася війна, уряд не дав здійснитися мрії Мічіо не давши переорієнтуватися на таке виробництво і запропонувавши натомість перейти на армійське виробництво. Так що мрія відладжувалася поки на невизначений термін і до самого 1945 року фірма працювала на армію.

Після війни фірма, щоб триматися на плаву, виробляла все, що могла і навіть відновила виробництво ткацьких верстатів. І лише на початок 50-х років Мічіо Сузукі вирішив повернутися до мрії але керівництво вирішило про автомобілі забути - робити тільки мотовелосипед, так як були важкі часи.

І ось в 1952 році вони випустили такий мотовелосипед

І з нього почалася мотоциклетна історія фірми «SUZUKI»

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: