Розумний шолом від BMW


Мотоциклетний відділ BMW представив свою новинку - розумний захисний шолом. Він обладнаний проекційним дисплеєм і на нього виводиться інформація, що дублюється з приладової панелі, а також є підсвічування дорожніх знаків.

Зразок шолома вперше був показаний на виставці CES, вона проходила в Лас-Вегасі. Особливістю новинки є можливість виводити на екран швидкість руху мотоцикла, рівень масла і палива, тиск шин, включена передача, рекомендована швидкість на прохідному ділянці дороги і попередження системи V2V (vehicle to vehicle).

Управління дисплеєм буде розміщуватися на кермі, на спеціальному пульті, використання якого дозволить водієві змінювати функції не відволікаючись від дороги. Шолом отримає в своє розпорядження динаміки і камеру, яка буде направлена ​​назад і замінить дзеркало заднього виду. Харчування розумного шолома буде проводитися за допомогою спеціальних акумуляторів, кожен з яких дозволить функціонувати системі приблизно п'ять годин. Компанія BMW відстає від своїх суперників з подібними проектами. Наприклад американська фірма Skully вже має замовлення на свої шоломи з HUD-дисплеєм і їх ціна складає 1499 доларів. Серійне виробництво шоломів від Skully розпочато влітку 2016 року.

 

Поділитись у соц. мережах
Вас може зацікавити:
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: