Представлений позашляховий електро байк Grunt Volcon


Техаська фірма Volcon, яка займається електрифікацією позашляхового транспорту, показала електричний мотоцикл під назвою Grunt.

У компанії відзначають, що перші поставки нового байка заплановані на весну наступного року. Варто сказати, що Volcon позиціонує новинку як позашляховий мотоцикл - це, зокрема, підкреслюють величезні шини.

Мотоцикл Grunt може максимально розганятися до 97 км / год і долати на одній зарядці відстань до 163 кілометрів. У свою чергу, дорожній просвіт нового байка складає 304 мм.

У Volcon кажуть, що на підзарядку акумулятора електричного мотоцикла від побутової мережі потрібно приблизно дві години. А оскільки батарея є знімною, то можна не чекати поповнення енергії і скористатися запасним екземпляром. Поряд з цим байк Grunt має ступінь захисту від води IP67. Що стосується вартості новинки, то вона становить 5995 доларів.

Volcon планує випускати Grunt і інші свої моделі в штаті Техас. В даний час у компанії є тимчасовий виробничий майданчик, проте фірма планує запустити головне підприємство в місті Остін, США.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: