Представлений Indian FTR1200S Carbon 2020


Американці з Indian Motorcycle представили публіці ще одну версію свого нейкед байка і назвали її FTR Carbon. Раніше дооснастити і стилізувати звичайний Indian FTR1200 додатковими аксесуарами перепадало в копієчку, тепер же у фанатів марки з'являється можливість відразу купувати потрібну комплектацію.

Безумовно, Indian FTR1200S Carbon 2020 буде найдорожчою версією в лінійці "FTR", і обумовлено це безліччю дорогих компонентів з вуглеволокна, а так само встановленою титанової вихлопною системою Akrapovič, пофарбованої в чорний колір.


Завдяки вихлопній системі і новій прошивці FTR1200S Carbon став трохи могутніше базової версії і розвиває 126 к.с. проти 123 в стандарті. З технічної точки зору - це все зміни.

Мотоцикл і раніше комплектується V-образним двоциліндровим мотором 1203 см³, 43 мм виделкою перевернутого типу і радіальними гальмами Brembo, які працюють разом з 320 мм гальмівними дисками, повним пакетом електроніки і TFT панеллю приладів, а от ззовні він, звичайно, значно змінився.

Надихаючись своїм гоночним снарядом Indian FTR750, останні кілька років домінуючим в змаганнях по флет треку, дизайнери Indian Motorcycle оснастили його максимумом карбонових елементів з оригінального каталогу тюнінгу.

На FTR1200S Carbon встановлені:

  • Переднє крило з вуглецевого волокна

  • Карбоновий корпус фари

  • Карбонові накладки на бак

  • Карбонова накладка на пасажирське сидіння

  • Фірмова карбонова накладка по центру бака з написом "FTR Carbon"

Безумовно, все це вплине і на стартову вартість моделі, але все-одно буде сильно дешевше, ніж купити "базу" і дооснастити її оригінальним тюнінгом. Скільки буде коштувати FTR1200S Carbon 2020 американці поки що не повідомляє

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: