ПРЕДСТАВЛЕНИЙ DUCATI SCRAMBLER ICON.


Модель Ducati Scrambler неймовірно популярна і навіть можна сказати, така як свого часу модель “Monster”. Суббренд “Scrambler” так само допоміг італійському бренду не загнутися в важкі часи. З 2014 року було продано понад 55000 мотоциклів даної моделі. І вперше в історії марки Ducati потрапила з нею 10-ку найбільш продаваних мотоциклів в світі. Що б підтримати інтерес до моделі і нівелювати спад продажів, який на даний момент становить 9%, італійці вирішили внести в модель ряд змін.

Ducati Scrambler Icon 2019 не можна назвати новим мотоциклом. Він як і раніше комплектується L-подібним двигуном з повітряним охолодженням і обсягом 803 см3  і віддачею в 75 к.с.. Власне це той же двигун, що і на Ducati Monster 797. Шасі так само без змін – трубчаста просторова сталева рама. 41 мм вилка перевернутого типу і моноамортизатор з регулюванням преднатяга, так що ж нового?

Ducati Scrambler

Зміни у Ducati Scrambler Icon 2019 криються в деталях: крім нового забарвлення, він отримав оновлену головну оптику з LED ходовими вогнями, систему автоматичного відключення поворотников, оновлену приладову панель, на якій нарешті з’явився повноцінний індикатор рівня палива і найголовніше – оновлену систему ABS , яка тепер, як і на старших моделях марки, буде відпрацьовувати в нахилах.

Ducati Scrambler Icon 2019 є у вільному продажу з листопада.

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: