Polaris та Zero покажуть електричний транспорт до 2025 року


Каліфорнійська компанія Zero Motorcycles підписала 10-річну угоду про партнерство з Polaris . Це партнерство є частиною ініціативи Polaris "rEV'd up". Компанія хоче перетворити автомобільні дороги для електромобілів, і вибрала Zero як компанію, з якою хоче працювати.

Polaris планує запропонувати електричну версію всіх своїх основних продуктів до 2025 року . Це досить амбіційний крок. Перший продукт повинен надійти в 2021 році. Polaris володіє індійським мотоциклом, тому цей крок, швидше за все, означатиме, що ми побачимо кілька електричних індійських мотоциклів у майбутньому.

«Завдяки досягненню потужностей, ціноутворення та продуктивності за останні кілька років, а також зростанню інтересу споживачів, зараз саме час, коли Polaris, із Zero Motorcycles як ключовим стратегічним партнером, реалізує нашу ініціативу rEV’d і агресивно прискорює наша позиція в електрифікації пауерспорту », - написав генеральний директор і голова Polaris Скотт Вайн. "Ми віримо, що це трансформаційне партнерство дозволить нам подолати технологічні перепони навколо ринку та вартості, забезпечуючи при цьому величезну перевагу в швидкості виходу на ринок

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: