POLARIS RZR PRO XP 4 2020 РОКУ


Всюдиходи або баггі бувають різними. З одного боку, є ті, які призначаються для тихої сімейного їзди, а є такі, як Polaris RZR PRO XP 4 2020 року - спортивні, круті, готові до самих різних випробувань.

Ця модель стала однією з найкращих новинок поточного року. Його неабияк оновили і допрацювали, так що тепер тут безліч переваг і практично немає недоліків. Перше, що можна помітити, поглянувши на Polaris RZR PRO XP 4 2020 року, це його зовнішній дизайн і оновлені шасі. І все-таки більша частина оновлень торкнулася нутрощів кабіни третього покоління RZR. Біля кожного з чотирьох сидінь є повноцінні напівдвері, що дуже зручно і безпечно для всіх чотирьох пасажирів і водія. Двері зручно замикаються на кнопку і укріплені товстими металевими рамками. Вибиратися з баггі так само зручно, як і забиратися всередину, так як каркасні труби злегка зміщені зі звичних раніше позицій.

Сидіння відмінно підтримують спину і боки, нестача підтримки спостерігається лише в плечах, але все одно їх можна назвати зручними, так як вони в багато разів краще попередніх поколінь. До речі, є регулювання, яке допомагає зручно влаштуватися. Посадка передніх сидінь трохи опустилася, але за рахунок того, що нижня панель теж стала нижче, огляд просто чудовий. Внутрішня кабіна оформлена якісніше, ніж раніше - дизайн не поступається автомобільному, а пластик дуже хороший за своїми характеристиками.

У кабіні є величезна кількість бардачків, а в районі центральної консолі прихований великий відсік. Приладова панель просто всіяна перемикачами і кнопками, які знаходяться в зручних місцях і до них легко дотягнутися рукою. І якщо хочеться додати кілька опцій, тобто можливість додати на панель ще десяток перемикачів. Всі наявні відмінно доповнюються системою зарядки Polaris Pulse, яка розміщена прямо під панеллю.

На сьогоднішній день цю систему вважають однією з кращих серед існуючих систем швидкого підключення аксесуарів. Розробники грамотно виконали рульову систему, яка більше допомагає, ніж заважає. За допомогою керма можна налаштовувати посадку під свою комплекцію. Система дуже чуйно реагує на всі рухи керма, тому будь-яка перешкоду можна обійти без необхідності вивертати кермо до упору - досить його повернути лише на восьму частину кола. Також є і настроюється електропідсилювач.

Задні сидіння теж цілком зручні, хоча більш утилітарні. Вони стоять трохи вище передніх, забезпечуючи пасажирам відмінний огляд. Якщо зовні сидіння трохи не відповідають переднім, то вони зате гарні для далеких і складних поїздок і навіть дозволяють прихопити з собою багаж. Для фіксації вантажу є зручні гаки, вони знаходяться в цілком звичайних місцях.

У шасі більше немає болтів і в  середній частині, вона цілісна і дуже міцна. Причому міцності йому додають дві поздовжні труби, які проходять від переднього пройому до заднього.

Polaris RZR PRO XP 4 2020 відмінно повертає і добре спускається по схилах, всі з'єднання виконані на відмінно і дуже жорсткі. Задні радіальні тяги добре опрацьовані. А ось двигун залишився практично без змін, але він і так відповідав заявленим вимогам.

Технічні характеристики Polaris RZR PRO XP 4 2020:

Тип двигуна: 4-тактний, двоциліндровий з турбонадувом

Робочий об'єм, см3: 925 Потужність (к. С.): 181

Обсяг паливного бака: 35.4 л

Охолодження: Рідинне

ХОДОВА ЧАСТИНА Трансмісія: Автоматична PVT H / L / N / R / P; вал

Трансмісія / привід: AWD / 2WD / режим VersaTrac (Turf)

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: