Новий 890 Adventure R від КТМ


Велика зміна здійснилась у вигляді нового двигуна, який збільшився як в циліндрі так і в ході до 889 куб. Результат - на 9 к.с. більше до потужності 103 к.с.

Є й інші внутрішні зміни, включаючи нові поршні, нові балансири, нові шатуни, нові клапани, нові пружини клапанів - список можна продовжувати. Цікаво, що KTM стверджує, що нутрощі важать на 20% більше, і  це  додає стабільності на поворотах.

Тим часом KTM підлаштували свою електроніку для 890, включаючи нову систему контролю тяги, яка відокремлює підйом переднього колеса та обертання заднього колеса.

АБС теж не пропустили, круїз-контроль також входить у комплектацію..

Шасі мало деякі незначні оновлення, включаючи новий сталевий каркас та алюмінієву рульову колонку. Це, очевидно, допомогло, але не цілком достатньо, оскільки суха вага нових КТМ на 7 кг перевищує стару модель.

Версія Rally зберігає повністю регульовану вилку та амортизатор XPlor попередньої моделі, тоді як R отримує `` перероблену '' підвіску. Обидва 890-х працюють на колесах 21/18, причому Ралі має вужчі ободи.

KTM не повідомляє, коли ми можемо розраховувати на нові мотоцикли чи ціну, але, враховуючи пропозиції щодо поточних моделей, ми думаємо, що вони не надто далекі від запуску. Також немає згадки про 790 Adventure , але враховуючи, що 890 зараз надто потужний, ми припускаємо, що він залишиться.

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: