Нові мотоцикли JAWA


Мотоновини буквально вибухнули повідомленням про нові мотоцикли Jawa, які представив новий співвласник чеської компанії в Мумбаї. Що ж там такого?

Ну по-перше всіх надихнула сама новина про відродження легендарної чеської марки мотоциклів Jawa. По-друге згадаю про те, що тепер 60% акцій належить індійській компанії Mahindra. І це трохи видно у вигляді мотоциклів - деталі дизайну схожі з «Рояль Енфілд». Хоча вони тепер складають конкуренцію цим ретрікам.

Тепер по самих мотоциклах Jawa: були представлені три моделі - класична Jawa, Jawa «Forty-Two» і кастом-байк на базі «Яви» під назвою «Perak».

Класична Jawa та Jawa «Forty-Two» отримали нові чотиритактні одноциліндрові DOHC мотори з рідинним охолодженням, обсягом 293 куб см і 6-швидкісною коробкою передач. Максимальна потужність 27 кінських сили, а максимальний момент - 28 Нм. Обидва мотоцикли в стандартній комплектації отримали антиблокувальну систему гальм ABS.

Кастомні Jawa трохи «тюнінгували»: за рахунок збільшеного діаметру циліндра об’єм зріс до 332 кубиків, а потужність зросла до 30 к. с. і момент - до 31 Нм. Хоча моторчик той саме.

Маса мотоциклів становить 170 кг, а висота сидіння - 765 мм, що є найнижчим показником в сегменті. Обсяг паливного бака складає 14 літрів.

Перші дві моделі доступні за попереднім замовленням з дня презентації, а кастомний Perak з'явиться в продажу пізніше. Більш точну дату старту продажів, на жаль не назвали. Єдине погано для фанатів даної марки мотоциклів вони поки будуть продаватися тільки на індійському ринку.

Ціна теж непогана: на індійському ринку, де стартує продаж за класичну «Яву» доведеться викласти 164000 індійських рупій, що еквівалентно 2300 доларів США, а за модель «Forty-Two» - 155000 індійських рупій (2150 доларів). Подивимося чи доберуться до нас.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: