Незвичний мотоцикл від компанії Droog


Компанія Droog унікальна, оскільки виготовляє виключно стрітфайтери. І тільки в постапокаліптичній стилістиці.

Крім бензинових апаратів з двигунами робочим об'ємом від 250 кубів і далеко за "літр", в лінійці файтери є і "електрички". Нещодавно Droog Moto представили нову версію електробайка: DM-017 E-Fighter V2. Саме тому в назві присутнє V2, що не має в даному випадку ніякого відношення до V-Твін.

DM-017 E-Fighter V2 оснащений батареєю і безщітковим електродвигуном постійного струму від Zero Motorcycles. Ця силова установка забезпечує стрітфайтеру близько 108 Нм крутного моменту і забезпечує "максималку" 160 км / год. А головне, мотоцикл працює тихо і екологічно.

З ходовою частиною Droog Moto також мудрувати не стали: рама, маятник задньої підвіски і "перевертень" теж взяли від моделі Zero DS. А ось над зовнішністю попрацювали грунтовно. Агресивний вигляд DM-017 E-Fighter V2 - мікс індустріального стилю: цільні колеса взуті в позашляхові шини, фальш-бак зварений  незграбним, ледве помітні світлодіодні модулі виконують функцію ближнього і дальнього світла, пофарбований мотоцикл в чорний матовий колір .

Ціна електричного стрітфайтера - 40 000 доларів США, замовити мотоцикл можна тільки он-лайн. За цю суму щасливий власник отримує не просто унікальний електробайк, а мотоцикл, побудований з урахуванням своїх основних антропометричних параметрів. Прийом замовлень вже почався, не пропустіть свій шанс!

Поділитись у соц. мережах
Вас може зацікавити:
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: