На електромотоциклі Voxan Wattman зі швидкістю 330 км/г.


Перший електричний мотоцикл Voxan Wattman побачив світло в 2013 році. Зараз же мова йде про його новішу версію. За інформацією Carakoom , її створили виключно для установки рекорду швидкості.

Без сумнівів, електробайк буде цікавий всім, і не тільки завдяки своєму зовнішньому вигляду, але ще і начинці. Voxan Wattman отримав обтічний кузов і передню підвіску з подвійним поперечним важелем. Щоб поліпшити аеродинамічні показники і стійкість в цілому, розробникам довелося відмовитися від переднього гальма.

У рух байк призводить 425-сильний мотор, який живиться від акумулятора потужністю майже 16 кВт. Відзначимо, що важить Voxan Wattman 300 кг, з них 140 кг - батарея. Ще одна особливість електробайка - відсутність радіатора. Замість нього вирішено використовувати сухий лід. Він працює за тією ж схемою, відводячи тепло від двигуна і акумулятора.

Точна дата рекордного заїзду поки невідома. Орієнтовно - липень 2021 року. Заїзд відбудеться на соляному озері в Болівії. Роль пілота дісталася Максу Бьяджі.

Попередньо, розрахункова швидкість електробайка складе 330 км / ч. Цього цілком достатньо, щоб побити нинішній рекорд швидкості - 327 км / ч.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: