Мотоциклетна компанія Harley-Davidson випускатиме електричні велосипеди


В Мілуокі повідомили, що перші серійні моделі електричних велосипедів Serial 1 будуть представлені вже в березні 2021 року. Сьогодні ж Serial 1 продемонструвала прототип, який, за словами представників бренду, слід розглядати швидше як "відклик до минулого».

Цей електровелосипед виконаний в стилістиці першого мотоцикла компанії Harley-Davidson, моделі Serial Number One 1903 року. При цьому, наприклад, рама у нього така ж, як у одного з прототипів електробайка, показаних на виставці EICMA в Мілані в минулому році.

В іншому конструкція електровелосипеда близька до класичної для такого транспорту. Електромотор розташований в районі каретного вузла, батарея захована в раму. Що цікаво, використаний традиційний для мотоциклів компанії ремінний привід на заднє колесо. Оптика - і фара, і задні ліхтарі - інтегровані в раму. Гальма дискові, при цьому гідравлічні магістралі проведені всередині рами. Особливий шик апарату надає шкіряне сідло Brooks і шкіряна ж обмотка рукояток керма.

На поточний момент невідомо, наскільки схожі будуть серійні електровелосипеди Serial 1 Cycle Company на представлений прототип, про потужності електромотора і ємності батареї теж ні слова. Та й рівень цін на харлеевский електробайк поки теж не зрозумілий. Але зате ми вже знаємо, що серійні апарати будуть представлені вже на початку весни наступного року. А значить, і відповіді на наші запитання з'являться в доступному для огляду майбутньому!

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: