Мотоцикл Indian Chief Essential Service 1945


Класний мотоцикл Indian Chief Essential Service 1945 виставлений на продаж на BringATrailer. Цей байк часів Другої Світової Війни був зроблений для основних громадянських потреб.

Мотоцикли типу "essential service" випускалися під час Другої Світової Війни. Вони використовувалися в поліцейських ділянках, муніципалітетах, охорони заводів і об'єктів, звичайних потреб.

У ті роки мотоцикли Indian сильно покривали хромом, але не цю модель. Єдиною блискучою деталлю є контур спідометра. Всі інші компоненти, які зазвичай хромовані, пофарбовані, в той час як типові "спідниці" відсутні, тобто колеса відкриті для погляду.

Мотоцикл комплектується типовим V-твіном робочим обсяг 74 кубічних дюймів, який виробляє 40 к.с. потужності. Ручка газу розташовується з лівого боку, що було типовим для того часу. Зліва також знаходиться управління зчеплення ногою, в той час як перемикання трьох швидкостей забезпечується управлінням на правій стороні на кермі. Правою ногою водій керує заднім гальмом.

Попередній власник купив мотоцикл як на розбір деталей. Протягом 9 років він збирав його, використовуючи якомога більше оригінальних компонентів.

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: