MotoGP запропонувала почати сезон двома гонками в Хересі


MotoGP запропонувала почати сезон двома гонками в  Херес-де-ла-Фронтера

Керівництво гоночної серії MotoGP після довгих роздумів і спроб виступило з пропозицією почати сезон, який затримався через коронавирус, двома поспіль гонками на треку в Хересі на півдні Іспанії. Як повідомили в компанії Dorna (організатор і власник комерційних прав на серію MotoGP), відповідну пропозицію відправлено владі регіону Андалусія. Якщо воно буде схвалене, то дві перші гонки сезону пройдуть у другій половині липня - буде два вікенди поспіль, 19 і 26 липня. А 2 серпня на тому ж треку пройде етап другий престижній етап серії, WSBK. У разі, якщо схвалення цієї пропозиції буде отримано, перша гонка буде носити назву Гран-прі Іспанії, а друга - Гран-прі Андалусії. 

Ніяких інших подробиць поки не повідомляється, але судячи з попередніх заяв глави компанії Dorna Кармело Еспелетт, обидва етапи пройдуть ймовірно за закритими для глядачів дверима, тільки з трансляцією гонки можливостями MotoGP.

На треку буде присутній мінімально необхідна, для забезпечення проведення гонки, кількість людей - за підрахунками Еспелетт, це близько 1 600 осіб. Заводським командам буде дозволено привезти 40 осіб, командам-сателітам - по 25, командам Moto2 - по 20, і командам Moto3 - по 15. 

Іспанія - одна з найбільш постраждалих від коронавирусу країн в Європі - поступово послаблює обмеження і виходить з локдауна. Так, футбольні матчі Ла Ліги буде дозволено проводити без глядачів вже з червня.  Сезон MotoGP-2020 повинен був початися в Катарі 8 березня, але цей раунд пройшов  без гонки королівського класу, а всі, що мали слідувати за першим етапом були скасовані або перенесені.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: