Маленька Африка: Honda готує CRF850L Africa Twin


Чутки про маленьку "Африку" ходять вже давно, але тепер в Honda офіційно заявили про те, що вони зайдуть в сегмент средньокубатурних туристичних ендуро вже в наступному році.

Вхідним квитком в цей затребуваний клас стане нова Honda CRF850L Africa Twin 2021, яка буде побудована на новому модульному шасі від сімейства "NC", яке так само обіцяє оновитися.

Кенджи Моріта, керівник проекту для 1100cc Africa Twin, визнав, що у Honda є прогалина в їх асортименті туристичних мотоциклів, який вони хотіли б заповнити.

"Коли ми говоримо про справжні мотоподорожі, ми розуміємо, що не можемо задовольнити всіх клієнтів через вузький модельний ряд. Ми всерйоз думаємо про проміжну модель, яка зможе залучити початківців мотоциклістів, - сказав Кенджі Моріта."

Таким чином, ми очікуємо, що вже в листопаді цього року в рамках щорічної мотовиставки EICMA, ми побачимо відразу три нові моделі, побудовані на одному шасі - Honda CRF850L Africa Twin, який замінить NC750X, і ще дві моделі з індексом "NC", імовірно в дорожньому і класичному виконанні.

Все нове сімейство обзаведеться, як ми вже говорили, новим модульним шасі, а так же колишнім рядним двоциліндровим мотором, тільки вже зі збільшеним об'ємом орієнтовно до 790 см³.

Ні про які технічні технічних характеристиках, рівно як і про ціни інформації поки немає. Імовірно, новий Honda CRF850L Africa Twin 2021 буде коштувати навколо 9000 €, що б бути конкурентоспроможним. Слідкуйте за новинами!

 
 

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: