KTM 450 SMR повернеться в 2021!


Через 7 років після завершення виробництва, хлопці з Маттігхофена все ж вирішили повернути в стрій свій спортивний снаряд KTM 450 SMR. Чим зумовлене таке рішення, не дуже зрозуміло, адже існує Husqvarna FS450, і знімати з виробництва його начебто ніхто не збирається.

Як і новий ендуро 450 SX-F, оновлений KTM 450 SMR 2021 отримає вже належні оновлення, включаючи новий одноциліндровий мотор SOHC 449.9 см³, уприскування Keihin, пакет електроніки, що складається і настроюються  з паливних карт, лаунч і трекшн контроль, та  зчеплення Suter і пятиступінчаста коробка передач PANKL.

З ходової частини так само все на висоті - регульований кут нахилу фрезеровані траверси, регулювання маятника, підвіска WP XACT по колу, передні гальма Brembo M50 з гальмівним диском 310 мм і  колеса Alpina, взуті в 16.5 "Bridgestone Supermoto спереду і 17" Bridgestone Battlax Racing ззаду.

На виході отримуємо 105 кілограмовий спортивний снаряд, готовий розривати картодроми і невеликі треки! KTM 450 SMR 2021 повинен з'явитися в продажі ще до кінця року і буде коштувати від $ 11299, а що стосується українського ринку - це велике питання, відповідь на яке ми дізнаємося лише наступного року. Слідкуйте за новинами.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: