Компанія Volkswagen продає Ducati


Історія компанії Ducati почалася в 1926 році, спочатку вона займалася виробництвом радіотехніки. Після другої світової війни в Дукаті почали випускати двигуни, веломобілі і мотовелосипеди. Перший мотоцикл марки з'явився в 1952 році, він отримав назву Cruiser (його оснастили двигуном c електростартером). З 2012 року компанія належить концерну Volkswagen, проте незабаром це може змінитися.

VW вже почав попередні переговори про продаж італійської мотоциклетної марки. Хто саме становить коло потенційних учасників торгів, поки невідомо.

Очікується, що в концерні більш докладно обговорювати подальшу стратегію розвитку будуть в листопаді. Імовірно безпосередньо до процесу продажу бренду Ducati німці можуть перейти на початку наступного року. До цього часу інвестори зможуть оцінити як цінові очікування, так і потенціал відповідної покупки. У Volkswagen інформацію поки не коментують.

Інтерес до покупки у концерну VW марки Ducati три роки тому виявила компанія Bajaj Auto (індійський виробник транспортних засобів), а також Polaris (американський виробник мототехніки) і інвестори Bain, PAI і Investindustrial. Однак тоді угода так і не відбулася.

Концерн Volkswagen, судячи з усього, планує провести досить масштабну реструктуризацію так, на початку поточного місяця стало відомо про те, що компанія готує до продажу бренд Lamborghini .

А в середині вересня повідомлялося про те, що власника змінить і Bugatti, очікується, що марка відійде компанії Rimac (це хорватський виробник повністю електричних гіперкарів, а також вузлів і систем акумуляторів). Ймовірно, та ж участь і чекає  Porsche, у якої є своя частка в Rimac (вона становить 15,5%).

Нагадаємо, одна з головних цілей VW - стати світовим лідером з виробництва електромобілів. Для цього концерн розробив «зелене» сімейство ID, первістком якого став хетчбек ID.3 , а недавно лінійку поповнив кросовер ID.4 . Німці вкладають в випуск масових електрокарів чималі кошти, через що їм доводиться позбуватися від непріоритетних проектів.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: