Компанія Indian представила новий двигун - PowerPlus.


22 жовтня в Міннеаполісі компанія Indian Motorcycle підняла планку для американських мотоциклів, анонсувавши свій найпотужніший двигун - PowerPlus. Абсолютно новий тисячі сімсот шістьдесят дев'ять см3 (108 ci) V-twin з рідинним охолодженням видає 121 к.с. (90.1 кВт) і 178 Нм крутного моменту, тим самим встановлюючи кардинально новий стандарт для американських V-образних двоциліндрових двигунів.

PowerPlus став серцем нового мотоцикла Indian Challenger - абсолютно нової моделі з фіксованим обтічником. Challenger розроблений з використанням новітніх технологій компанії Indian Motorcycle, що зробило цей байк найкрутішим серед існуючих американських мотоциклів з двигуном V-twin. Свою назву новий мотор отримав на честь моделі Indian PowerPlus, яка випускалася з 1916 по 1924 роки.

"Нашим інженерам було кинуто справжній виклик - щось менше, ніж кращий дизайн і функціонал у своїй категорії просто не піде у виробництво. І новий двигун доводить, що вони впоралися із завданням, "зазначив Стів Меннето, президент компанії Indian Motorcycle. "Ми присвятили дуже багато часу проектування, розробки та тестування, щоб упевнитися, що це найкращий V-подібний двоциліндровий двигун з рідинним охолодженням. І я неймовірно пишаюся нашою командою і цим неймовірним мотором. "  

Двигун PowerPlus взяв деякі риси у тисяча сто тридцять три см3 V-twin моделі Scout, включаючи дизайн з верхнім розташуванням розподілвалів і чотирма клапанами на циліндр. Але на цьому схожість закінчується.

Новий мотор оснащений шестиступінчастою коробкою передач, а також з'явилася асистент-система, що дозволяє знизити силу, прикладену для вичавлювання зчеплення. Крім того, три режими водіння дозволяють байкеру налаштувати карту дросельної заслінки під власні уподобання. Нові технології також включають гідравлічні компенсатори теплового зазору клапанів і гідравлічні натяжители ланцюга распредвала, що полегшує обслуговування і підвищує надійність.

PowerPlus тестувався і налагоджувати за допомогою однієї з найбільш ретельних програм налагодження і випробувань в індустрії, напрацювавши понад мільйон тестових миль, а також тестувався на передовому динамометричному стенді і напрацював понад 250000 миль в ходових випробуваннях.  

"Просто неможливо створити супер Баггер без мотора, який би набагато перевершував інші двигуни свого класу. Це і стало стимулом для створення PowerPlus, "говорить Джон Каллаган, віце-президент з проектування. "Ми розробили найоригінальніший V-twin, а потім місяць за місяцем, година за годиною піддавали його складним випробуванням, щоб переконатися, що він впоратися з усіма вимогами. В результаті вийшов винятковий продукт. "

Характеристики двигуна PowerPlus:

• обсяг: тисяча сімсот шістьдесят дев'ять см3 (108 ci)
• потужність: 120.6 к.с. / 90 кВт при 5,500 об / хв
• крутний момент: 178 Нм (131.3 ft-lbs) при 3,800 об / хв
• максимальне число оборотів: 6,500 про / хв
• тип: 60-градусний V-twin з рідинним охолодженням
• блок двигуна: єдиний блок
• Клапанна система: верхнє розташування розподілвалів, 4 клапани на циліндр
• Паливна система: електронний впорскування (EFI). Діаметр 52мм
• Ступінь стиснення: 11: 1
• Коробка передач: 6 швидкостей, шестерні постійного зачеплення
• Зчеплення: асистент-система  

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: