KAWASAKI випускатиме три види мотовсюдиходів IKON, OXON и Ridge


Kawasaki реєструють торгові марки для трьох різних всюдиходів (і їх комплектуючих) - IKON, OXON і Ridge.

Торгові марки були зареєстровані в Агентстві з інтелектуальної власності Європейського Союзу, але крім цього факту нам не відомо зовсім нічого. Під новими марками можуть бути випущені баггі, квадроцикли, а може бути і якісь комплектуючі типу незвичайних коліс, мостів, типів трансмісії або цифрової панелі приладів. Зі згаданих торгових марок найбільш близька до появи IKON, судячи з того, що заявка крім назви містить ще й логотип.

Почнемо з Kawasaki IKON , якщо для неї є навіть логотип. Починається вона з маленької i - і, хоча це може нічого не означати, але може і говорити про нові розумні технології, наприклад про електромотор. Електричні всюдиходи тільки починають заходити на ринок, але коли-небудь їх стане більше - так чому б Kawasaki (поряд з іншими виробниками) не зареєструвати б ім'я для початку?

OXON і Ridge обійшлися поки без логотипів. Ім'я OXON цілком може бути утворено від англійського cлова "OX" - буйвол, бик, бізон - причому не дикий, а домашній, робочий, тяговий. Цілком ймовірно, що "тяговим биком" може бути названий утилітарний всюдихід вантажного призначення, тим більше що Kawasaki випускає знамениту лінійку Mule, тобто мул.

Ridge - це гірський хребет або вододіл - тобто, щось близьке до дикої природи, і під таким ім'ям легко можна уявити собі туристичний всюдихід для виїздів на природу. Але знову ж таки, це тільки думки!

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: