Іспанський електромотоцикл Pursang E-Track


Цікава і електрична "начинка" байка. Pursang E-Track який оснащений трьома 48-вольтовими блоками батарей, кожен по 2,4 кВтг, тобто в цілому 7,2 кВтг. Вони живлять двигун Bosch потужністю 11 кВт, що працює в парі з двоступінчастим редуктором.

Все це дозволяє розігнати майже 150-кілограмовий електробайк до швидкості 120 км / год, запас ходу залежить від обраного режиму руху. Водій Pursang E-Track може вибрати один з трьох режимів: Go, Cruise і Boost, дальність ходу буде 140, 115 і 80 км відповідно.

Цікаво, що жоден з трьох блоків батарей не є легкоз’ємним. Але електромотоцикл оснащений вбудованим зарядним пристроєм і шнуром для зарядки, що дозволяє підключатися до будь-якої стандартної розетки 220 В. Час повної зарядки - 6 годин.

Ходова частина E-Track традиційна для сучасного мотоцикла: рама з хром-молібденової сталі, 41-мм вилка перевернутого типу і алюмінієвий маятник з моноамортизатором.

Компанія Pursang планує реалізувати 400 мотоциклів в 2021 році. Роздрібна ціна базової версії складе 12 700 €, електробайк з карбоновими елементами облицювання буде коштуватиме 13 700 €.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: