Гонщик Ducati зможе виступити на Гран-прі Іспанії після успішної операції на лівій ключиці


Андреа Довіціозо пообіцяв виступити на першому етапі сезону-2020. Гонка пройде Хересі. Три тижні тому у вихідні триразовий віце-чемпіон світу в прем'єр-класі MotoGP зламав ліву ключицю . Довіціозо прооперували.

Андреа вже почав відновлення. У команді Ducati, за яку виступає мотоцикліст, запевнили, що пілот не пропустить Гран-прі Іспанії, який запланований на 17-19 липня.

« Операція пройшла успішно , - заявив Довіціозо. - Я б хотів подякувати всій медичній бригаді, яка дуже швидко провела операцію. Біль зовсім несильний, це вселяє оптимізм. Я повернувся додому, і почав реабілітацію. Я повністю впевнений в тому, що виступлю в Хересі ».

У звичайних обставинах Андреа не треба було б хірургічного втручання, але з урахуванням швидкого початку сезону Ducati наполягла на операції. Судячи з усього, в команді були впевнені, що без операції Довіціозо довше не зміг би сісти за кермо.

Італієць отримав травму під час мотокроссовой гонки. Ducati була в курсі, що її гонщик бере участь в цьому змаганні, і сама дала пілотові такий дозвіл. Спортивний директор італійського колективу Паоло Чіабатта пояснив: «Ми знали, що мотокрос пов'язаний з певним ризиком, але все ж дозволили Андреа взяти участь. Він сказав нам, що йому необхідно заново відчути те, що можна випробувати тільки в цій гонці ».

Довіціозо вперше сяде за кермо байка після травми на одноденних тестах 15 липня.

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: