Honda зупинила виробництво мотоциклів в Китаї через коронавірус


 

Заводи на півночі Китаю в місті Тяньцзінь та східному місті Тайчан, поблизу Шанхая, мали відкритись 9 лютого, але через збільшення кількості заражених коронавірусом в Китаї, відкриття заводів та перезапуск виробництва відкладено на невизначений термін.

Рішення Хонди відкласти перезапуск виробництва відбулося після того, як уряд Китаю закликав компанії в Шанхаї та інших місцях продовжити свої Новорічні канікули у відповідь на спалах вірусу.

Фабрика Тяньцзінь має щорічну виробничу потужність 350 000 мотоциклів, тоді як завод Тайчан може скласти 500 000. В основному, на заводах Хонда в Китаї, виробляється малокубатурна техніка. Це практична вся лінійка мотоциклів та скутерів із обємом двигуна до 500 см.куб. Також на цих заводах виготовляють силову техніку Хонда - генератори, мотоблоки та ін. Основним ринком збуту такої техніки є Азія, Індія та Африка, але частину малокубатурних мотоциклів Хонда експортує і в Європу, зокрема в Україну. Якою буде ситуація із малокубатурною технікою бренду Хонда на ринку мототехніки в Україні поки невідомо. Відомо точно одне - спалах коронавірусу в Китаї призвів до суттєвого погіршення економічних процесів в усьому світі.

 

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: