HONDA знову випускатиме легендарну модель TRAIL 125


Одними з найпопулярніших, улюблених і затребуваних мотоциклів в історії Honda були CT90 і CT110 1960-х і 1970-х років. Це були ідеальні мотоцикли для бездоріжжя, на яких сміливо вирушали на екскурсії на природу. І ось стало відомо, що Honda CT125 він же Trail 125 ABS 2021 року - повертається.

Побудований на платформі Super Cub C125, Honda Trail 125 2021 року посилений і модифікований для легкого використання на бездоріжжі. Колісна база і підвіска збільшені, що покращує стійкість. Трубка вилки на один міліметр більша в діаметрі, а хід колеса збільшений спереду і коротший ззаді.

Конструктивні особливості центральної підніжки спрощують обслуговування ланцюга, а також полегшують заміну шин. Мотобайк отримав той же двигун об'ємом 125 куб. см з уприскуванням палива і повітряним охолодженням, який функціонує в парі з чотириступінчастою коробкою передач з автоматичним зчепленням.

За словами представника Honda, новий вихлоп покращує низьку і середню потужність. На той випадок, якщо акумулятор мотоцикла розрядиться в глушині і електростартер перестане працювати, розробник передбачив кікстартер. Крім цього, Honda Trail 125 2021 року оснащений паливним баком, що на 40 відсотків більше, ніж у Super Cub. Поряд з одиночним сидінням, у Honda Trail 125 є багажник з величезною платформою, з яким може взаємодіяти незліченну кількість аксесуарів.

Компанія Honda позиціонує Trail 125 2021 року як пригодницький мотоцикл. Багато хто стверджує, що оригінальна серія CT стала основою для розробки інноваційних мотоциклів серії ADV, які поєднують в собі дух пригод і багатофункціональність.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: