Honda створила супербайк 2021 CBR1000RR-R який буде конкурентом Ducati V4 R


Роками всі були впевнені, що Honda випустить супер мотоцикл для MotoGP. Зрештою, Honda виграла незліченні чемпіонати світу Гран-прі зі своїми чотирициліндровими мотоциклами  вивела на ринок CB750 в 1969 році, який був досяжним для  всіх мотоциклістів.

CBR1000RR-R Fireblade SP з 999 куб.см чотирициліндровий мотор розвиває 14 500 об / хв, і з циліндром і ходом MotoGP 81,0 х 48,5 мм, що дуже відрізняється від поточного CBR1000RR 76,0 x 55,0 мм і такий же, як V4 R Ducati . Коротший хід зменшує діаметр колінчастого вала, дозволяючи валам коробки передач розташовуватися ближче до нього, роблячи двигун коротшим спереду. Оскільки стартер тепер обертає шестерню зчеплення, а не шестерню на кінці кривошипа, двигун стає вужчим. Зміни товщини та форми стінки корпусу збільшують жорсткість.

На цьому кресленні безшумного ланцюгового приводу до двох розподільних валів ми бачимо, що двигун CBR1000RR-R обертається вперед.

Колінчастий вал має більші підшипники, руйнуючи тривалу тенденцію на все менші. Мета тут - кинути виклик Kawasaki , чинному чемпіону світу з супербайків, та Ducati , чий V4 R виграв стільки гонок на початку сезону, тому механічна надійність на першому місці.

Поршні ковані з алюмінієвого сплаву A2618, як і в 3V-S, що інженери називають RC213V-S, і вони охолоджуються маслом за допомогою нової системи, яка відповідає двом цілям.

Охолодження поршня масляним струменем є важливим для сучасного спортивного мотоцикла, оскільки без нього поршні потрібно було б зробити товстішими і важчими проте додаткова вага поршня збільшить вібрацію, інерційні навантаження та втрату потужності під час тертя.

Робоча температура циліндра стала більш рівномірною, тим самим покращивши ущільнення поршневих кілець за рахунок кращого збереження округлості циліндра та відсутності звуження.

Зазвичай верхівки циліндрів двигуна гарячіші, ніж їх нижні частини, через більший вплив гарячого газу. Це може призвести до спотворення циліндра від розширення тепла, можливо, погіршуючи герметизацію поршнів. Щоб зменшити це джерело звуження циліндра, окремий нижній канал охолодження та тепліший контур охолоджуючої рідини допомагають вирівняти температуру балона зверху вниз.

Виробництво CBR1000RR-R буде обмеженим.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: