Hero MotoCorp продаватиме мотоцикли для Індійського ринку під назвою Harley-Davidson


Всього через місяць після оголошення про вихід із масивного індійського ринку мотоциклів Harley-Davidson почапв спывпрацювати з Hero MotoCorp для розповсюдження Harleys в Індії. Також підписано ліцензійну угоду, яка дозволить Hero розробляти та продавати ряд мотоциклів під назвою Harley-Davidson.

Угода з героєм говорить, що Харлі будує зв'язки з компанією, яка може претендувати на роль найбільшого у світі виробника мотоциклів та скутерів за обсягом продаж, - позицію, яку Hero MotoCorp займає 19 років поспіль. Загалом Hero продав 95 мільйонів мотоциклів у понад 40 країнах, хоча це не бренд, який надзвичайно знайомий європейським мотоциклістам. 

Що стосується доходів Harley, фірма каже, що капітальний ремонт бізнесу "Rewire", започаткований на початку цього року, як крок до запланованої стратегії "Hardwire", приніс компанії найкращий чистий прибуток за третій квартал з 2015 року.

У той час як дохід за квартал зменшився на 8,4% порівняно з минулим роком і склав 1,17 млрд. Доларів, а відвантаження мотоциклів зменшилось на 6,2%, чистий прибуток зріс на 38,9% - до 120 млн. Доларів. В цілому, на сьогоднішній день цифри все ще значно зменшуються завдяки пандемії Covid: поставки мотоциклів зменшились на 28,3%, а дохід від продажу зменшився на 29,3% у 2019 році.

Під час конференц-дзвінка генеральний директор Harley Йохен Цайц розповів більше про майбутній план «Hardwire», який передбачає переорієнтацію на основні ринки фірми та майбутній пригодницький мотоцикл Pan America.

«Ми віримо, що у наших сегментах мотоциклів є значний запас, і ми маємо намір захищати та розвивати свої провідні позиції. Ми узгоджуємо свою інвестиційну стратегію з метою подальшого стимулювання інновацій у цих сегментах, пожвавлення привабливості для споживачів, які люблять цю продукцію, та зафіксовано зростання, стимульоване оновленим інтересом до активного відпочинку на свіжому повітрі ", - сказав Цайц, додавши:" Ми також вважаємо, що нам є куди розвиватися вигідно завдяки привабливим новинкам. Наприклад, туристичні екскурсії переосмислять нашу участь у ринку дуже позитивно. Цей сегмент повністю відповідає нашим можливостям і нашій місії ".

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: