HARLEY DAVIDSON зупиняє поставку мотоциклів у Європу


Harley Davidson припиненяє поставки моделей Sportster і Street в Європу через еконорми Euro 5, які вступають в дію в кінці поточного року. Моделі цих серій, як і раніше будуть продаватися в Північній Америці і на інших ринках, яких цей стандарт (або його еквіваленти) поки не стосується, але саме в Європу найменші і доступні моделі поставлятися більше не будуть. У будь-якому випадку все це означає, що в Європі не будуть продаватися моделі з робочим об'ємом нижче 1746 куб. см, по крайній мірі, поки не з'явиться в продажі Pan America 1250, вихід якого очікується на початку наступного року.

Ще одне можливе поповнення європейської лінійки - нова модель 338R, розроблена спільно з QianJiang для китайського ринку. Справа в тому, що QianJiang планує випустити власну версію цього мотоцикла для Європи і продавати його під брендом Benelli, а це без сумніву означає, що двигун відповідає еконормам Euro 5. Офіційної інформації від Harley Davidson на тему виходу моделі за межі азіатських ринків поки немає, але немає і вагомих причин відмовлятися від додаткових продажів.

Ймовірно, виробництво Street буде перенесено в Штати (де вони виробляються для північноамериканського ринку), але також не можна виключати можливість повної зупинки виробництва цієї моделі.

Harley Davidson повідомляли про скорочення лінійки своєї продукції на 30% в рамках плану Rewire, так що зняття з виробництва Street не стане занадто велика несподіванка.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: