FEROX AZARIS створила унікальний потужний мотовсюдихід SIDE BY SIDE


Поки концерни Polaris, BRP, Textron і інші борються за лідерство на ринку в усіх квадро-сегментах, з кожним роком удосконалюючи характеристики і намагаючись при цьому не задирати сильно ціни, австралійська компанія Ferox вирішила піти кардинально іншим шляхом. Шестиколісний Side By Side "Azaris" відрізняється від них принципово. Як не дивно, Ferox Azaris - це не новомодна електрична іграшка і навіть не візуалізація незбутнього проекту, це діючий прототип, в якому використані двигуни власної розробки, що працюють за допомогою гідравлічної рідини, яка в свою чергу на 95% складається з води.   Кожен з 4-ох гідро-моторів відповідає за одне із задніх коліс, важить 11.3 кг і здатний зробити 680 крутного моменту, що в сумі дасть показник в 2720 Нм.

Самий пристрій цих гідро-моторів гранично простий: насос подає в блок двигуна вищевказану рідину під тиском, яка в свою чергу обертає лопаті і зовнішній корпус мотора, з'єднаний безпосередньо колесом. Так само, як тиск, так  і напрямок потоку рідини керовані, відповідно можна не тільки регулювати віддачу потужності для кожного з коліс, а й використовувати їх як систему гальмування.   

Звичайно, для роботи цих двигунів необхідно, що б щось створювало такий тиск, і в даному випадку в Ferox Azaris був використаний опозитний бензиновий двигун від мотоцикла BMW R1200GS, хоча в Ferox стверджують, що основна силова установка може бути і електричною.   В виробництво, буде випущений обмеженим тиражем близько 500 екземплярів, кожен з яких буде коштувати приблизно 360 000 $.

Поділитись у соц. мережах
Вас може зацікавити:
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: