Електроцикл Husqvarna E-Pilen очікується в 2022 році


Компанія Pierer Mobility розробляє лінійку електроциклів Husqvarna до 2022 року. Нова лінійка запозичить стилістику моделей Svartpilen і Vitpilen . Проект отримав попередню назву Husqvarna E-Pilen.

Husqvarna E-Pilen був змальований в загальних рисах на слайді компанії в звіті для інвесторів за першу половину 2020 року. Слайд описував E-Pilen з використанням модульної акумуляторної системи з будь-яким електромотором 4 або 10 кВт. Малюнок Husqvarna E-Pilen дає нам грубе уявлення про ідею проекту. Важливо розуміти, що попереду ще багато часу до 2022 року, тому проект може змінюватися, а кінцевий продукт може виглядати зовсім інакше.

Розробка електроциклу Husqvarna E-Pilen зовсім не дивує, так як Pierer Mobility збираються розширювати модельний ряд електричних мотоциклів для марок KTM, Husqvarna і GasGas. Бренд KTM вже пропонує 16-кіловатний Freeride E і 5-кіловатний SX-E, а Husqvarna - 5-кіловатний EE-5. Незабаром планується випуск ще одного електроциклу Husqvarna TXE з 15-кіловатним мотором. Всі перераховані байки позашляхові, а першим електричним мотоциклом групи Pierer Mobility, що дуже цікаво, буде не KTM, а саме Husqvarna.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: