Електромотоцикл Novus отримав оновлення


Вперше прототип легкого електричного мотоцикла від німецького стартапу Novus був представлений на початку 2019 року . Тепер стала доступна інформація про оновлену модель. У електробайка трохи змінилася зовнішність і покращилися характеристики, але його і без того захмарна ціна стала ще вище. Зараз вона становить 39,9 тисяч євро (47 тисяч доларів США) без урахування ПДВ. А разом з податком вартість Novus досягає 46284 євро (54,5 тисячі доларів).

Як і у початкового концепту, всі основні елементи електромотоциклу виконані з вуглеволокна, тому байк дуже легкий і міцний. Наприклад, рама важить всього 7 кг, але витримує навантаження до 125 кг. Додатково оновлена ​​модель отримала карбонові диски, на які надягають 18-дюймові шини.

Загальна концепція і форма рами не змінилися. Novus як і раніше уособлює собою об'єднання світу мотоциклів та велосипедів, поєднуючи потужність перших з компактністю останніх.

Заднє мотор-колесо розвиває до 18 кВт (24 л. С.) Потужності. Це майже на 30% більше ніж у представленої більш ніж півтора роки тому моделі. Швидкість тепер може досягати 120 км / год. На розгін з 0 до 50 км / ч  байку потрібно всього 3 секунди. Але за умовчанням швидкість обмежена на рівні 45 км / год, а щоб відкрити доступ до всіх можливостей моделі, потрібно доплатити 1-2 тисячі доларів.

Силова установка електричного мотоцикла-велосипеда може працювати в режимі і активного, і пасивного рекуперативного гальмування. Перший активується натисканням на важіль гальма, другий починає діяти при відпуску рукоятки, що відповідає за прискорення.

Акумулятор ємністю 4,3 кВт • год встановлений ​​в нижній частині порожнистої рами, забезпечуючи низьке розташування центру тяжіння. Маса батареї (19 кг) становить майже чверть від загальної маси моделі (75 кг).

Запасу енергії в акумуляторі, за заявами розробників, досить для переміщення на відстань до 100 км при русі на типових для міста швидкостях. На зарядку акумулятора до 80% потрібно всього півгодини, що вдвічі менше, ніж було оголошено під час першої презентації моделі.

Підвіска Novus представлена ​​моновилкою з ходом 90 мм спереду і заднім маятником з ходом 110 мм. На відміну від прототипу, оновлений Novus має власний світлодіодний дисплей, який виконує функцію панелі приладів. При бажанні його можна замінити смартфоном з додатком Novus, встановивши гаджет поверх вбудованого екрану.

Через додаток також доступні додаткова інформація про електромотоцикл, настройки, платні функції. Крім того, смартфон використовується замість ключа запалювання: розблокування байка виконується через інтерфейс програми або по NFC.

Електромотоцикли Novus будуть збиратися вручну, старт продажів запланований на 2022 рік. Залишити передзамовлення можна вже зараз, внісши депозит 1000 євро.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: