Електромотоцикл Curtiss Zeus Bobber вийшов в продаж


На тлі динамічного розвитку ринку електромобілів виробники мотоциклів також не відстають від глобального тренду, пропонуючи любителям 2-колісних «залізних коней» цікаві моделі на електричній тязі. Американська компанія Curtiss Motorcycles підготувала лінійку повністю електричних мотоциклів, які повинні припасти до душі в тому числі поціновувачам класики.

Флагманську модель, продажі якої заплановано на наступний рік, буде Zeus Bobber. У дизайні цього електробайка органічно переплелися гіпнотична футуристичність обтічних форм і не втрачає актуальності класичний стиль «боббер». Як неважко здогадатися, в останньому випадку акцент на легендарному образі мотоцикла позначений вже в назві моделі.

Zeus Bobber облаштований електричним мотором потужністю 190 кінських сил. Його літій-іонний акумулятор дозволяє на одній зарядці проходити 450 кілометрів. На розгін від 0 до 100 км / год мотоциклу масою 215 кг потрібно всього 2,1 секунди.

Як можна бачити, характеристики Зевса вражають не в меншій мірі, ніж його дизайн. Втім, і цінник новинка отримала відповідний - $ 60 000. Таким чином, Zeus виявився істотно дорожче Livewire від Harley Davidson . Що ж, за задоволення бути головним давньогрецьким богом на дорозі доведеться гарненько заплатити.

Поряд з Zeus Bobber американський виробник пропонує все той же електробайк, але вже в іншій варіації візуального оформлення - модель Zeus Cafe має ті ж технічні характеристики і ту ж ціну.

Передзамовлення на мотоцикли вже відкритий. Авансовий платіж становить $ 6 000.

Засоби догляду MOTUL для вашого електробайка тут https://motodrom.com.ua/

Telegram канал https://t.me/MOTUl_moto_auto

Instagram https://www.instagram.com/motul_franyk/

Viber, Whats App тел. +380992638596

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: