Ducati випустить оновленого монстра


Ducati Monster вже давно перейшли в розряд однієї з культових серій мотоциклів, які відрізняються характерним пізнаваним дизайном і гратчастою рамою. Нещодавно стало відомо, що відомий світовий бренд працює над створенням нового Ducati Monster 821, головною відмінністю якого від попередників стане відсутність гратчастої рами. На дизайнерських рендерах, представлених в мережі, можна побачити раму з алюмінію, яка прийшла на зміну традиційній, яка була звичною всім. З якої причини виробник вирішив відмовитися від «пташиної клітки» невідомо. Але фахівці вважають, що з подібними змінами мотоцикл Ducati Monster 821 зможе стати більш серйозним конкурентом KTM 790 Duke і Yamaha MT-09, між якими вже не один рік йде суперництво. У порівнянні з гратчастою алюмінієва рама має низку ключових переваг.

Перш за все, вона виглядає стильно, набагато сучасніше і ефектніше. Крім цього, застосування в якості матеріалу алюмінію дає можливість істотно знизити масу транспортного засобу і підвищити жорсткість поряд з керованістю. На знімках також видно, що мотоцикл оснащений двигуном з водяною системою охолодження. Що стосується достовірності інформації, то на сьогоднішній момент компанія Ducati не підтвердила її, але і не спростувала. Ніяких офіційних заяв від керівництва поки немає. Нагадаємо, що перший «Монстр» від Ducati був представлений на виставці в Кельні в 1992 році. Поява мотоциклів серії Monster справила величезний вплив на індустрію мотобудування. У той час вони стали уособленням справжніх нейкед-байків.

Сучасні Ducati Monster - це унікальний симбіоз відмінної продуктивності, комфорту пілотування і чудового зовнішнього вигляду.    

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: