Ducati Superleggera V4 потужністю 230 кінських сил


У 2020 році італійці явно роблять ставку на енергоозброєність! Тепер вони вирішили випустити найпотужніший серійний мотоцикл в історії своєї майстерні - Ducati Superleggera V4 2020.

Нове покоління Superleggera просто напхане технологіями, і практично всі вони спрямовані на зниження ваги. Таким чином в Ducati Superleggera V4 2020 інженери застосували карбонове шасі, що відразу дозволило заощадити 6.6 кг.

Втім, на одному карбоні далеко не заїдеш, по-цьому в конструкцію рами так само були інтегровані секції з алюмінію 7075, що серйозно додало жорсткості всієї конструкції. Важливу роль в економії ваги так само зіграла і підвіска, і з конвеєра встановлена ​​титанова вихлопна система Akrapovič.

На цей раз в Ducati Superleggera V4 застосували спеціальну серію компонентів підвіски Öhlins, під назву Titanium, що говорить про застосування титанових пружин. Спереду встановлена ​​43 мм перевернута вилка Öhlins NPX25 / 30, ну а ззаду моноамортизатор Öhlins TTX36, які традиційно забезпечую феноменальну керованість і стабільність мотоцикла.

До речі про стабільність, аеродинаміка Superleggera V4 заснована на гоночному прототипі Ducati Desmosedici GP16, на якому використовувалися набагато більш агресивні Вінглети, що забезпечують притискну силу в 50 кг на швидкості 270 км / год проти вінглетів Panigale V4, що дають притискну силу лише в 30 кг.

Що стосується мотора, то тут сильно не мудрували, залишили ту ж силову установку що і на Panigale V4 R, а саме 998 кубовий мотор V4, що виробляє 221 к.с., а з заздалегідь встановлена титанова вихлопна система Akrapovič, додає потужності до 230 к.с ..

Ducati Superleggera V4 2020 став першим в світі серійним мотоциклом з карбоновим шасі, що який призначений також для доріг загального користування. Він буде випущений обмеженим тиражем в 500 екземплярів, які розлетяться по світу по 100000 $ за штуку.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: