Ducati представили новий двигун V4 Granturismo


Після серії тизерів болонський завод нарешті представить новий двигун Ducati V4 Granturismo. 4-циліндровий V-подібний агрегат ставитимуть на прийдешній мотоцикл Ducati Multistrada V4 .

Двигун Ducati V4 Granturismo заснований Desmosedici Stradale, який ставиться на мотоцикли Panigale V4 і Streetfighter V4 . Деякі ключові зміни довелося зробити, щоб мотор ідеально підходив туристичним потребам.

Можливо, найбільш крутою новиною є факт великого інтервалу сервісу регулювання клапанів - 60 000 км. Ймовірно, в цьому допомогли пружинні штовхачі замість типового десмодромного приводу Ducati. На захист італійців можна сказати, що вони добилися великої досконалості в пружинно-клапанній системі, яка може працювати без регулювання десятки тисяч кілометрів.

Двигун Ducati V4 Granturismo має робочий об'єм 1158 см3 (83 x 53.5 мм). Він виробляє 168 к.с. (125 кВт) потужності і крутний момент 125 Нм при 8750 об / хв. Ступінь стиснення 14: 1 така ж, як на Streetfighter V4, але діаметр циліндра на 2 мм більше. Існує імовірність, що у мотора є можливість відключення заднього циліндра, що допоможе Multistrada V4 управляти нагрівом двигуна і витратою палива.

Новий двигун важить 66.7 кг, тобто на 1.2 кг легший від Testastretta 11 DS, встановленого на Multistrada 1260 . Виробник додатково зазначає, що новинка компактніша у всіх осях, якщо порівнювати з поточним твіном.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: