DAINESE вирішила купити компанію італійського мотовзуття TCX


Dainese пишається тим, що забезпечує безпеку мотоциклістів з голови до ніг, і тепер в цьому девізі компанії ще більше сенсу: голову захищають шоломи AGV, тіло - Dainese, а ноги - TCX.

Для тих, хто не в курсі: TCX займається виробництвом мотовзуття з 1999 року, коли виробник спеціального взуття вивів в продаж першу модель черевиків Oxtar – так вона тоді і називалася . В цей же час вони запатентували систему контролю скручування (Torsion Control System, TCS). У 2007 році компанія змінила назву на TCX і вже під новим брендом продовжила розширювати свій асортимент мотоциклетного взуття, додаючи в лінійку моделі під різні стилі їзди і з різним функціоналом.

Збільшувати безпеку динамічних видів спорту завжди було місією Dainese, - розповів Крістіано Сілей, головний виконавчий директор Dainese Group.

На даний момент неясно, чи збереже TCX свої виробничі потужності в Монтебеллуна, або ж виробництво буде перенесено в якесь інше місце. Оскільки Dainese виробляє і продає взуття власного виробництва, також неясно, чи збережуться на ринку мотовізуття обидва бренди. Можливо, дві марки будуть націлені на різні сегменти ринку - цінові або функціональні. У будь-якому випадку Dainese має заслужену славу виробника якісної і продуманої продукції, так що немає ніяких причин очікувати чогось іншого окрім якісного екіпірування.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: