BMW створила адаптивне освітлення для мотоцикла


Їзда в темряві на мотоциклі має свою особливість - коли ви нахиляєтесь у поворот, промінь відхиляється від напрямку, в якому ви рухаєтесь.

Це особлива проблема ближнього світла. Вона спрямована вниз на дорогу, щоб не засліплювати водіїв, що рухаються на зустріч, але коли ваш мотоцикл нахиляється, цей нахил вниз означає, що промені спрямовані в сторону нахилу мотоцикла, а не в той бік куди ви дивитесь.

Було багато спроб вирішити цю проблему, але адаптивні фари, розроблені для BMW R1250GS 2021 року, є найпростішим і найпереконливішим рішенням.

BMW впродовж десятиліть переслідував мету адаптивних фар. Фірма патентувала ідеї для вирішення проблеми ще в 1980 році і десять років тому, в 2010 році, представила своє перше виробниче рішення на K1600GT .

Адаптивна фара (ближнє світло) та стандартна це ідеальне поєднання

Тоді ідеєю BMW було відобразити промінь галогенних фар на рухомому дзеркалі, керованому сервомотором, щоб змінити положення променя на дорозі по відношенню до мотоцикла.

Зовсім недавно, на F900R та F900XR , BMW ще раз вирішив цю проблему, використовуючи більш сучасну технологію фар, що включає кілька маленьких світлодіодів. Залежно від кута нахилу мотоцикла світяться додаткові світлодіоди з відбивачами, спрямовані розсіювати промені в різні боки.

Але останнє рішення, дебютуючи як опція на 2021 GS, а потім R1250RT, є і простішим, і кращим. Він спрямовує фару ближнього світла у кут, одночасно тримаючи саму лампу на одному рівні з горизонтом, незалежно від кута нахилу мотоцикла (до 35 °).

Механізм фар BMW R1250RT

У системі RT використовується простий сервопривід, який рухається всередину та назовні, коли мотоцикл нахиляється. Зуби на рукоятці сервоприводу з’єднуються із гвинтиком на зовнішній стороні обертового світлодіодного блоку, щоб підтримувати лампу на рівні горизонту. GS використовуватиме подібну систему.

Фара насправді використовує ту саму світлодіодну лампу ближнього світла, що і стандартний пристрій, просто додаючи поворотний механізм в поєднанні дозволяє, щоби світлодіод міг залишатися рівним і був направлений в кут відбивача для кращого освітлення при нахилі мотоцикла.

BMW також додав третю вісь руху, що дозволяє світлу нахилятися вгору або вниз на пару градусів, щоб компенсувати зміни висоти, викликані прискоренням, гальмуванням або навантаженнями.

На R1250GS система коштує додатково 590 фунтів стерлінгів, але її можна додати лише разом із денними ходовими вогнями та пакетом Dynamic Package загальною вартістю 2100 фунтів стерлінгів.

На RT адаптивна фара також коштує 590 фунтів стерлінгів, але постачається з іншим обладнанням, що доводить загальну вартість до 925 фунтів.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: