BMW показала перший в історії M-байк


Підрозділи BMW M і BMW Motorrad в четвер, 24 вересня, показали свою першу спільну роботу - спортивний мотоцикл BMW M 1000 RR. Поява новинки на ринку очікується в березні майбутнього року.

4-циліндровий рядний агрегат спортивного байка на 1,0 літра виготовлений на основі моторів, які використовуються на гоночних мотоциклах. Мотор, що має рідинне охолодження, ковані поршні і полегшені титанові шатуни, може розкручуватися до 15 100 об / хв і видає 212 к.с. (113 Нм). Такий двигун дозволяє новинці прискорюватися до першої «сотні» за 3,1 секунди і максимально розганятися до 306 км / ч.

Фахівці BMW M розробляли зовнішні панелі моделі для забезпечення максимальної притискної сили. Це надає байку можливість раніше розганятися і пізніше гальмувати перед поворотами. Крім цього підрозділ займалося створенням для мотоцикла гальмівних механізмів і карбонових колісних дисків.

BMW M RR обзавівся можливістю вибирати режим роботи їздовий електроніки. В цілому їх п'ять: Rain, Road, Dynamic, Race і Race Pro1-3. Крім того, мотоцикл отримав лонч-контроль, систему контролю тяги і функцію допомоги при старті на підйомі, а ще екран на 6,5 дюйма зі спеціалізованим оформленням в М-стилістиці.

Для новинки, зокрема, буде доступний опціональний комплект M Competition, що складається з додаткових електронних асистентів і карбонових деталей, посиленою ланцюга і компонентів, які були виконані з металу методом фрезерування. Що стосується вартості нового мотоцикла, то вона поки залишається невідомою.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: