BMW оновила G310GS


Компанія BMW анонсувала оновлений мотоцикл BMW G310GS 2021, підігнавши маленький турендуро під стандарт евро5 і додавши йому світлодіодну оптику, регульовані важелі. Нейкед-версія G310R, скоріше за все, отримає подібні поліпшення.

Двигун залишився тим самим - 313-кубовий 4-клапанний агрегат. Щоб домогтися рівня шкідливого вихлопу за стандартом евро5, баварські інженери використовували новий електронний газ, який за версією BMW також дозволив поліпшити відгук від повороту ручки газу. На мотоцикл також додали систему автоматичного збільшення холостого ходу при старті. Заявлена ​​потужність складає 33.5 к.с. при 9500 об / хв, а крутний момент - 28 Нм при 7 500 об / хв.

BMW G310GS 2 021 також отримав запобіжну муфту для зменшення крутного моменту гальмування двигуном і поліпшення перемикання вниз. Важелі зчеплення і гальма тепер регулюються.

На минулій моделі G310GS світлодіодна оптика була тільки ззаду, але тепер додали світлодіодну фару і поворотники. Крім того, фару перепроектувати, щоб вона менше вібрувала в порівнянні з попередньою.

Мотоцикл BMW G310GS 2021 доступний в трьох кольорах: білий з чорною рамою, синій з червоною рамою і ювілейний в чорно-жовтих кольорах.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: