BAJAJ створює нову модель мотоцикла NEURON


Індійський виробник Bajaj зареєстрував торгову марку "Neuron" - Нейрон - прозвучала в багатьох ЗМІ, і в кожному була висунута своя гіпотеза про те, чого нам варто чекати від індусів. Давайте обговоримо дві найбільш популярні версії.

У зв'язку з недавнім анонсом Honda H'ness CB350 для індійського ринку, виникла ідея, що Bajaj готує свою відповідь - ретро-класик до 400 кубиків.

Взагалі в лінійці Bajaj досить багато моделей в цьому діапазоні робочого об'єму, а найближчими по стилю є дві моделі під назвою Bajaj Avenger. Avenger Cruise 220 і Street 160 (на зовнішні ринки поставляються також Street 220) могли б стати гідною відповіддю новинці від Honda, за вирахуванням кубатури. А головне - вже давно ходять чутки про появу більш кубатурних версій, оскільки рівно те ж саме відбулося з іншими 220-кубовими моделями. Neuron 350 може виявитися ще однією моделлю - але навіщо тоді міняти ім'я?

Можливо, мова йде про нову модель (або лінійці), яка могла б стати непоганим конкурентом ще й Royal Enfield,

Ще одна популярна гіпотеза свідчить, що Neuron - це взагалі не назва мотоцикла. Індійські виробники семимильними кроками йдуть до цифровізації своєї техніки - так, ті ж Avenger ще 3 роки тому оснащувалися карбюраторами і аналоговою панеллю приладів, а нові версії мають інжекторних систему подачі палива і цифрові приборки. А Suzuki India, наприклад, тільки недавно представили світу свій новенький Bluetooth-ний дисплей. Назва Neuron цілком може означати що-небудь розумне, або який-небудь різновид зв'язку для майбутніх моделей мотоциклів Bajaj. Якщо так, то нова технологія скоро з'явиться на Dominar, Avenger або Pulsar.

Ще було помічено, що Bajaj іменує свої мотоцикли словами, що закінчуються на "r" - і якщо це правда, то Neuron не повинно стати назвою нової моделі. Існує ще Bajaj Chetak, але це скутер, який, до того ж, скоро відзначить 50-річчя з моменту першого виходу, так що його ім'я можна в розрахунок не брати.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: