Bajaj доповнила гаму кольору для Pulsar NS200


Вісім років, як Bajaj Pulsar NS200 дебютував на індійському ринку . Завоювавши величезну популярність завдяки своїй потужності і збільшеному двигуну об’ємом 200 куб. См і доступній ціні, дещо пізніше з’явилася версія спортивного мотоцикла під назвою RS200. Найвизначнішою особливістю мотоцикла був його потужний двигун, отриманий від KTM 200 Duke .

Само собою зрозуміло, що вісім років - це більш ніж достатній час, тому Bajaj вирішив оновити всю лінійку Pulsar новими кольорами та злегка переробленими дизайнерськими ідеями. Для початківців Pulsar NS200 тепер поставляється в матовому випаленому червоному кольорі, металево-перламутрово-білий, олов’яно-сірий та плазмово-атласно-блакитний. Ці нові кольори дають нове життя NS200, який найчастіше спостерігається або в чорному, або в біло-жовтому кольорі.

RS200, з іншого боку, також отримує подібні кольори матового спаленого червоного, білого металевого та олов’яно-сірого.

Сидіння також були оновлені з новим штампованим малюнком, який надає мотоциклу витонченості спортивності та преміальної естетики.

Що стосується механічних компонентів мотоциклів, то зберігся той самий одноциліндровий двигун з рідинним охолодженням, об'ємом 199,5 куб. См. Цей мотоцикл маєв 25 кінських сил, що трохи перевищує клас мотоциклів класу 150 куб.см, який найчастіше зустрічається на індійському ринку. І NS200, і RS200 оснащені передніми і задніми дисковими гальмами. Однак NS200 немає ABS, тоді як його спортивний брат RS200 поставляється в комплекті з ним.

Поділитись у соц. мережах
Переглянуті оголошення
X Для зручності та економії трафіку встановіть додаток: